Jesienią rozpoczyna się XX edycja „Konkursu Apostoła”, a jego finał w czerwcu 2017 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Ołtarzewie k. Warszawy.„Konkurs Apostoła” wnosi wiele dobra we wspólnoty biorące w nim udział. Wierzymy, że i tym razem będzie podobnie! W XIX edycji wzięło udział 11 drużyn z całej Polski, czyli ok. 392 osób. Miło było widzieć zmagania młodych w poszerzaniu wiedzy i pogłębianiu wiary.

„Konkurs Apostoła” wnosi wiele dobra we wspólnoty biorące w nim udział. Nasz Konkurs łączy w sobie takie wartości jak: wspólnota, przyjaźń, dobra zabawa, integracja. Zależy nam na dobrej jakości, dlatego modyfikujemy regulamin, aby był optymalny dla założeń niniejszego konkursu, pamiętając, że nad wszystkim czuwa nasz Mistrz – JEZUS.

Tak jak w latach ubiegłych konkurs będzie się odbywał w 4 etapach. tym roku zakres wiedzy obejmuje wybrane księgi Pisma Świętego, żywot św. Wincentego Pallottiego oraz fragmenty Katechizmu Kościoła Katolickiego. Do wzięcia udziału w Konkursie zapraszamy wspólnoty przyparafialne i szkoły. Będzie on rozgrywany w 3 kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna. Wystarczy, że moderator ( –ka) grupy wypełni zgłoszenie na stronie POWOLANIA.ORG w zakładce KONKURS APOSTOŁA, następnie otrzyma materiał konkursowy i regulamin.

Serdecznie zachęcamy do udziału! Mamy nadzieję, że i tym razem dostarczymy wszystkim dobrej zabawy, okazji do szlachetnych zmagań toczących się w rodzinnej atmosferze oraz niezapomnianych wspomnień. Całe dzieło zawierzamy Bożej Opatrzności przez Serce Niepokalanej oraz Waszej modlitwie.

Duszpasterze Powołań

Zgłoszenie grupowe
Finalizowanie rejestracji

captcha

ADRES

Pallotyński Ośrodek Powołań „APOSTOŁ”

Święta Katarzyna
ul. Kielecka 33
26-010 Bodzentyn

SZYBKI KONTAKT

Skontaktuj się z nami

+48 531 287 632
+48 516 163 501
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPOŁECZNOŚĆ