SPOTKANIA DLA MŁODYCH

Jeżeli chcesz poznawać nowych ludzi – proponujemy ogólnopolskie spotkania dla młodzieży. W Wielkim Poście (najczęściej w marcu) warto wybrać się na skierowane głównie do maturzystów – Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów. Jesienią (najczęściej w październiku) zapraszamy na Pallotyńskie Czuwanie Młodych.

Częstochowa jest miejscem docelowym. Spotkania przebiegają podobnie. W sobotę popołudniu gromadzimy się w Dolinie Miłosierdzia, a wieczorem udajemy się na Jasną Górę. Każde ze spotkań ma konkretny temat oraz zaproszonych gości. Całość przeplatana wspólną modlitwą, integracją, a uwieńczeniem jest zawsze Eucharystia. Nocą młodzież z opiekunami wraca do własnych Wspólnot. Na spotkaniach zawsze gromadzi się kilkaset osób.

W ostatni tydzień sierpnia odbywa się Pallotyńskie Spotkanie Młodych w Ożarowie Mazowieckim. Od poniedziałku do czwartku możesz uczestniczyć w warsztatach, które prowadzą wartościowi i ciekawi ludzie. W piątek rozpoczyna się finałowa część. Zapraszani są goście, wieczorem jest koncert, w planie jest czuwanie. Następnego dnia mają miejsce świadectwa znanych ludzi i Eucharystia, której przewodniczy ks. Biskup.

Młodzież korzysta z pomieszczeń udostępnionych przez nasze Wyższe Seminarium Duchowne, Parafie Królowej Apostołów i Miłosierdzia Bożego. Spotkanie kończy się w sobotę popołudniu. Na temat tegorocznego spotkania możesz przeczytać na stronie http://psm.pallotyni.pl


 

ADRES

Pallotyński Ośrodek Powołań „APOSTOŁ”

Święta Katarzyna
ul. Kielecka 33
26-010 Bodzentyn

SZYBKI KONTAKT

Skontaktuj się z nami

+48 531 287 632
+48 516 163 501
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPOŁECZNOŚĆ