KONKURS APOSTOŁA

  • Masz chęć poznać więcej Biblię? Chcesz poznać bliżej Świętego Wincentego Pallottiego? A może masz w braki w wiedzy katechizmowej?
  • Weź udział w Konkursie Apostoła!
  • W ciągu roku poznasz ciekawych ludzi, doświadczysz integracji
  • Masz możliwość zaangażować Twoją Wspólnotę i wygrać ciekawe nagrody
  • Budujesz własną osobowość i zdobywasz przyjaciół
  • Jeśli tego chcesz sięgnij niżej i poznaj szczegóły konkursu

Jesienią rozpoczyna się XX edycja „Konkursu Apostoła”, a jego finał w czerwcu 2017 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Ołtarzewie k. Warszawy.„Konkurs Apostoła” wnosi wiele dobra we wspólnoty biorące w nim udział. Wierzymy, że i tym razem będzie podobnie! W XIX edycji wzięło udział 11 drużyn z całej Polski, czyli ok. 392 osób. Miło było widzieć zmagania młodych w poszerzaniu wiedzy i pogłębianiu wiary.

„Konkurs Apostoła” wnosi wiele dobra we wspólnoty biorące w nim udział. Nasz Konkurs łączy w sobie takie wartości jak: wspólnota, przyjaźń, dobra zabawa, integracja. Zależy nam na dobrej jakości, dlatego modyfikujemy regulamin, aby był optymalny dla założeń niniejszego konkursu, pamiętając, że nad wszystkim czuwa nasz Mistrz – JEZUS.

Tak jak w latach ubiegłych konkurs będzie się odbywał w 4 etapach. tym roku zakres wiedzy obejmuje wybrane księgi Pisma Świętego, żywot św. Wincentego Pallottiego oraz fragmenty Katechizmu Kościoła Katolickiego. Do wzięcia udziału w Konkursie zapraszamy wspólnoty przyparafialne i szkoły. Będzie on rozgrywany w 3 kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna. Wystarczy, że moderator ( –ka) grupy wypełni zgłoszenie na stronie POWOLANIA.ORG w zakładce KONKURS APOSTOŁA, następnie otrzyma materiał konkursowy i regulamin.

Serdecznie zachęcamy do udziału! Mamy nadzieję, że i tym razem dostarczymy wszystkim dobrej zabawy, okazji do szlachetnych zmagań toczących się w rodzinnej atmosferze oraz niezapomnianych wspomnień. Całe dzieło zawierzamy Bożej Opatrzności przez Serce Niepokalanej oraz Waszej modlitwie.

Duszpasterze Powołań

ADRES

Pallotyński Ośrodek Powołań „APOSTOŁ”

Święta Katarzyna
ul. Kielecka 33
26-010 Bodzentyn

SZYBKI KONTAKT

Skontaktuj się z nami

+48 531 287 632
+48 516 163 501
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPOŁECZNOŚĆ