JEŚLI SIĘ ZDECYDOWAŁEŚ

WZÓR ŻYCIORYSU

ŻYCIORYS

Nazywam się Mariusz Kamiński. Urodziłem się 13 maja 1993 roku w Świętej Katarzynie, jako syn Wojciecha i Agnieszki (z domu Litwa). Mój ojciec jest z zawodu mechanikiem samochodowym i pracuje w serwisie samochodowym w Kielcach. Moja mama natomiast pracuje jako nauczycielka języka polskiego w miejscowej szkole.

Zostałem ochrzczony w roku 1993, pierwszą Komunię Świętą przyjąłem w roku 2001, natomiast sakrament Bierzmowania w roku 2008. Po przyjęciu sakramentu Bierzmowania byłem lektorem w mojej parafii, byłem członkiem ruchu Światło–Życie.

Po ukończeniu szkoły podstawowej i gimnazjum podjąłem dalszą naukę w Technikum Informatycznym w Kielcach, które ukończyłem otrzymując świadectwo dojrzałości w roku 2013. Pracowałem następnie w jednej z firm telekomunikacyjnych jako informatyk.

Interesuję się wspinaczką górską, muzyką i sportem. Wolne chwile poświęcam na górskie wycieczki i naukę języków obcych.

Od kilku lat towarzyszy mi pewne przekonanie, że Pan Bóg powołuje mnie na drogę kapłańską, którą chcę podjąć w Stowarzyszeniu Apostolstwa Katolickiego.

Mariusz Kamiński


 

ADRES

Pallotyński Ośrodek Powołań „APOSTOŁ”

Święta Katarzyna
ul. Kielecka 33
26-010 Bodzentyn

SZYBKI KONTAKT

Skontaktuj się z nami

+48 531 287 632
+48 516 163 501
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SPOŁECZNOŚĆ